Umíme
XML

Zvýšíme Vašemu e-shopu tržby

Pomůžeme Vašemu e-shopu získat více objednávek v online prostředí
pomocí inzerce ve vyhledávačích zboží, jež jsou pro e-shopy jedním z nejdůležitějších
a nejkvalitnějších zdrojů návštěvnosti.
Návštěvnost z vyhledávačů zboží obvykle oproti ostatním zdrojům provozu
vykazuje vyšší míru konverze.

Spravujeme inzerci v hlavních českých i slovenských vyhledávačích, ale i v několika menších. V České republice jsou lídry na trhu Zboží.cz a Heureka.cz, na Slovensku Heureka.sk, NajNákup.sk a Pricemania . Nezapomínáme ani na Nákupy Google a inzerci řídíme pomocí kampaní typu Product listing ads přímo ve vyhledávači Google.

Při optimalizaci klademe důraz na získání co nejvyšší rentability a důvěryhodnosti obchodu, jichž dosahujeme prostřednictvím správně nastavené administrace vyhledávačů, pokročilou optimalizací datového XML feedu a implementací doplňkových služeb.

Jak děláme XML

  • Optimalizace administrace – do administrace doplníme všechny potřebné údaje o Vašem podnikání (údaje o pobočkách, ceny dopravy, dotazy z poraden…)
  • Optimalizace XML datového feedu – provádíme optimalizaci XML feedu pro dosažení maximální spárovanosti produktů, což vede ke zvýšení návštěvnosti Vašich stránek. Pro zvýšení konkurenceschopnosti Vašich produktů upravujeme ve feedu cenové nabídky za proklik.
  • Implementujeme doplňkové služby – pomůžeme Vám s implementací „Ověřeno zákazníky“, dostupnostního XML feedu, měření konverzí a dalšími službami, které zvyšují návratnost investic vynaložených za prokliky.

Jak neděláme XML

  • Nenecháváme inzerci žít vlastním životem, ale stále pracujeme na zvyšování Vašich zisků.
  • Chyby v XML feedu neignorujeme, ale pečlivě Vám je reportujeme, díky čemuž můžete objevit problémy na svém webu a po opravách zvýšit jeho návštěvnost či uživatelskou použitelnost.
  • Nic neskrýváme – nehrajeme si na „obchodní tajemství“. Vše děláme transparentně.

LinkedIn Google+